Zrušená soutěž Verneřice

10.07.2019 20:00

Řečeno s nadsázkou "máme smutek v rodině". Ne, neděste se naši milí příznivci, nikdo neodešel. Jen nám zrušili požární soutěž ve Verneřicích. Naší premiérou v Benešově jsme se namlsali a skutečně nás to začalo bavit. Dokonce jsme zainvestovali, či spíš obec zainvestovala, do sportovního vybavení. Savice jak se na sport patří, přechod na čerpadlo, úprava koše i savicového šroubení, díly pro opravu PS 12 atd. Prostě již nechceme být na soutěži ti chudí příbuzní. I na trénink se dostalo a ten má první oběť. Košař si v zápalu boje narazil žebra o káď. Jak říkám, prostě nás to začalo bavit a dlouho očekávaná soutěž je zrušena pro nízkou účast sborů, jednotek, družstev, prostě jak chcete. Teď máme do doby, než se naskytne jiná soutěž, ještě čas potrénovat. Jak řekl jeden člen našeho družstva "soutěžení dalo naší hasičině nový náboj".