Náš tým

Fiala Petr

velitel JSDHO, NDT

velitel SDH - člen výboru

Telefon: 739 572 462

Od roku  2003 člen SDH i JSDHO Velká Bukovina.

Od 7.1. 2006 zástupce velitele SDH

Od 19.7. 2006 odbornost Velitel.

Od 5.3. 2007 do 7.1. 2015 zást. velitele JSDHO Velká Bukovina.

Od 12.12. 2010 do 1.2. 2015 člen KRR SDH

Od 23.3. 2014 NDT

Od 8.1. 2015 velitel JSDHO Velká Bukovina

Od 1.2. 2015 velitel SDH a člen výboru

Vojta Roman

velitel družstva,

zástupce velitele JSDHO

nám. starosty SDH

člen výboru SDH

E-mail: vojtaroman@seznam.cz

Od roku  1986 člen SDH i JSDHO Velká Bukovina.

Od 28.8. 1995 člen výboru SDH Velká Bukovina.

Od 7.1. 2006 náměstek starosty SDH

Od 7.1. 2006 do 1.2. 2015 velitel SDH

Od 19.7. 2006 odbornost Velitel.

Od 5.3. 2007 do 31.12. 2014 velitel JSDHO Velká Bukovina.

Od 1.1. 2017 velitel družstva - zástupce velitele JSDHO Velká Bukovina

Od 20.3. 2009 absolvent U3V v oboru Požární ochrana a bezpečnost.

Od 20.3. 2009 odbornost Hasič III.

Od 26.2. 2011 do 21.3. 2015 člen OKRR Děčín.

Od 21.3. 2015 náměstek starosty OSH Děčín


 

Vondruška Václav

velitel družstva

ref. prevence

E-mail: razrv3@tiscali.cz

Od roku  2001 člen SDH i JSDHO Velká Bukovina.

Od 12.12. 2010 referent prevence SDH

Od 12.12. 2010 do 1.2. 2015 člen výboru SDH

Od 12.9. 2011 odbornost velitel

Od 12.9. 2011 velitel družstva JSDHO Velká Bukovina

Od 8.1. 2015 do 31.12. 2016 zástupce velitele JSDHO Velká Bukovina

Kucharovič Jaroslav

hasič - strojník,

starosta SDH - člen výboru

Telefon: 739 572 461

E-mail: kucharovic@seznam.cz

Od roku 2000 člen SDH i JSDHO Velká Bukovina.

Od 9.2. 2002 starosta SDH Velká Bukovina.

Od 19.7. 2006 odbornost Strojník.

Od 5.3. 2007 strojník JSDHO Velká Bukovina.

Od 20.3. 2010 do 21.3. 2015 starosta okrsku Benešov n/Pl a člen VV OSH Děčín.

Málek Vlastimil

hasič - strojník, NDT

revizor účtů SDH

Od roku  2010 člen SDH i JSDHO Velká Bukovina.

Od 12.12. 2010 do 1.2. 2015 člen KRR SDH

Od 21.5. 2011 odbornost Strojník.

Od 21.5. 2011 strojník JSDHO Velká Bukovina

Od 23.3. 2013 NDT

Od 1.2. 2015 revizor účtů SDH

1 | 2 | 3 >>