Výroční valná hromada SDH 2011

17.12.2011 15:44

V neděli 11.12. 2011 proběhla dle plánu činnosti Výroční Valná hromada SDH. Ačkoli pozvánku dostali osobně všichni členové, účast byla obdobně slabá jako jiné roky. Jednání VVH muselo začít se zpožděním oproti plánovanému začátku, aby byla dle stanov SH ČMS způsobilá jednat.

Jedním z bodů programu bylo i ocenění některých členů.

Čestné uznání OSH obdrželi za svou dosavadní činnost Václav Vondruška ml. a Jaroslav Kucharovič ml.

Medaile Za věrnost - 10 let byla udělena ing.Rudolfovi Drncovi, Evě Drncové a Václavovi Vondruškovi ml.

Stužka k Medaili Za věrnost - 40 let byla předána Adéle Kadlecové a Zdeňkovi Kadlecovi.

Zprávy z VVH - zprávu o činnost SDH, zprávu hospodáře SDH a zprávu KRR SDH si můžete přečíst v sekci Ke stažení (podstránka Fotogalerie).

Ve fotogalerii je z VVH i několik snímků .