Stanoveny termíny VVH a hasičského plesu

09.01.2015 22:36

Z porady výboru SDH + JPO konané ve středu 7.1. vyplynulo (po změně na žádost J. Votíka), že Výroční valná hromada se bude konat v neděli 1.2. od 15:00 hod. v pohostinství U Karbouse. Na VVH za rok 2014 proběhnou dle stanov SH ČMS po pětiletém období volby nového výboru. Kdo má přání a ambice podílet se na chodu, popř. oživení činnosti SDH v jakékoli funkci člena výboru, ať se nebojí nabídnout svou kandidaturu. K dispozici jsou všechny volené funkce výboru SDH. Na výročku budou všem členům osobně doručeny pozvánky a současně proběhne vybírání členských příspěvků na rok 2015, jejichž výše je stále 100,- Kč.

Datum konání Hasičského plesu bylo určeno na sobotu 7.2. 2015 v závislosti na volném termínu kapely.