Po Valné hromadě

03.02.2015 20:24

V neděli 1. 2. 2015 od 15:00 proběhla v Pohostinství "U Karbouse" Valná hromada SDH Velká Bukovina. Přesto, že pozvánky byly doručeny všem členům a nespoléhali jsme se pouze na plakáty, účast byla takříkajíc tradiční. Přítomnost 14 členů z 26 s řádným členstvím je 54%. Těsně nad hranicí usnášeníschopnosti. Naštěstí i tento počet je dostatečný k řádnému průběhu voleb. Po pětiletém volebním období je rok 2015 rokem volebním a i na naší Valné hromadě proběhly volby nového výboru, volených funkcí a jmenování funkcionářů nevolených. Než se mi seběhnou všechny podklady ke zprávě, která bude zveřejněna v sekci ke stažení, seznámím vás s pětičlenným výborem SDH zvoleným na dalších pět let, do roku 2020.

starosta SDH:                    Jaroslav Kucharovič

náměstek starosty SDH:     Roman Vojta

velitel SDH:                        Petr Fiala

člen výboru:                        Petr Sysel