Ples SDH 25. 1. 2020

25.01.2020 19:35

Tak nám tedy proběhl ples SDH a vůbec nebyl špatný. Sál vyprodaný prakticky v předprodeji, pár zbylých vstupenek se prodalo u pokladny. Lístky do tomboly byly pryč během chvilky. Dokonce se vyskytl případ, kdy jedna skupina prodala polovinu lístků dříve, než s nimi došla na sál. Tedy na schodech. Jedna věc na plese maličko zamrzela. Nechte příště prosím tácy s jídlem doma. Víte, ono přichystat ples včetně občerstvení není prča a nějaké úsilí a samozřejmé korunu to stojí. Je ušlechtilé v závěru konstatovat "hlavně, že se lidé bavili", ale ruku na srdce, když si jdete koupit do obchodu chléb, myslíte, že ho obchodník prodává jen proto, abyste neměli hlad? Třetina zbylé nakoupené sekané určitě do příštího plesu nevydrží. Děkuji všem, kteří si odložili kabát v šatně a dali tak vydělat šatnářce, pro kterou jsou utržené koruny jedinou odměnou za to, že střeží vaše kabáty až konce plesu. Oceňuji i přístup přítomných příslušníků HZS, kteří podpořili hasičského ducha a zúčastnili se plesu ve stejnokroji. O členech SDH a kamarádech z Dolních Habartic nemluvě. Shrnutí závěrem? Ples se vydařil, hudební skupina Septima opět nezklamala a hlavně, že se lidé bavili.

romeovb.rajce.idnes.cz/Ples_SDH_25.1.2020/