Páteční hasičárna 19.7.2019

19.07.2019 20:00

Ježíííšééék!!! Ale prrr, pěkně postupně. S blížícím se pátkem, tzn. pravidelným srazem v hasičárně, jsme se ve skupině na messengeru začali domlouvat co se bude v pátek dít. Trénink na útok, nebo dokončení zámkovky ve dvoře? Postupně se začali omlouvat jednotliví členové, takže trénink byl škrtnut předem. Přišel jsem do hasičárny jako první, takže jsem tu nadílku taky jako první viděl. Samozřejmě až po tom, kdo jí tam zaparkoval. Po Jardovi. Z dokončení dlažby nakonec dílem kvůli dešti, dílem díky omezenému času také sešlo. Ze dvora je třeba uklidit ještě množství materiálu než dojde na finále. Smontovali jsme rám nástavby vozíku a plachtu nasadili pouze k vyfotografování. Část přítomných provedla nějaké přesuny zařízení a úklid ve zbrojnici. K úklidu patří i odvoz nepotřebného materiálu do "sběrného dvora". O vozíku jsme mluvili již několik měsíců. Však částečně i kvůli němu byla pořízena plechová garáž. Zřejmě poslední kapkou k jeho zakoupení bylo naše rozhodnutí soutěžit. Nelze do nekonečna využívat ochoty a dobroty soukromého majitele vozíku a neustále si ho půjčovat. Dívám-li se na fotografii vozíku, napadá mě, že na boku by se vyjímal nápis HASIČI, v lepším případě Hasiči Velká Bukovina a znak.

sdhvelkabukovina.rajce.idnes.cz/Privesny_vozik/