Nábor mladých hasičů proběhl.

01.10.2021 22:47
Dnes nám proběhl dlouho, velmi dlouho, chystaný nábor mladých hasičů. Proběhl, to je myslím to pravé slovo. Když jsem vytiskl deset kopií od každého dokumentu, jako je přihláška, informace pro rodiče, souhlasy rodičů atp., obával jsem se, že bude toto množství málo. Otevřel jsem si proto ještě počítač, kde jsem měl soubor s těmito dokumenty připravený, abych mohl operativně dotisknout další. Očekávali jsme účast přibližně 10 dětí, avšak zatím se dostavily pouze tři. Úmyslně píši zatím, protože stále je možnost své dítě (děti) do kroužku přihlásit. Nyní již však pouze po individuální dohodě. Nejlépe samozřejmě s hlavním vedoucím mládeže Václavem Cingelem na tel. 720 128 922, nebo e-mailu VaclavCingel@seznam.cz.
Od dnešního dne budou mezi mladými hasiči služebně nejstarší Vojta Sysel, Adam Kopal a Adélka Kopalová. Vítáme vás mezi námi .