Mikulášská 2016

13.12.2016 22:36

V sobotu 10. 12. 2016 uspořádali hasiči, dá se říct již tradiční, Mikulášskou diskotéku s nadílkou. Letos premiérově v hale na hřišti, kde se pravděpodobně nyní budeme setkávat nejčastěji. Nelze říct co přesně způsobilo nižší účast dětí na nadílce, zda to byla ona změna místa konání, nebo spíše pozdní termín, ale určitě nic z toho neovlivnilo standartní průběh a úroveň kvality. Svou práci stejně dobře, jako v předchozích letech, odvedl náš DJ Vondr a mluveným slovem i hudbou provedl děti celým odpolednem s připravenými soutěžemi. Občerstvení se aktivně ujal Jirka Votík a operativně zajišťoval zásoby, např. když došel džus, nebo mléko do kávy. Za to mu jmenovitě patří dík. Sami jsme byli nemile zaskočeni oznámením, že nebude avizované překvapení. Naši staří známí, dostatečně strašní a oškliví čerti, totiž očekávali návštěvu z trochu jiného pekla. Na ty nejzlobivější děti se měli přijet podívat praví čerti Krampusáci. Z toho důvodu byla akce uskutečněna až 10. a ne 3. 12., jak byla původně plánována. No, bohužel z návštěvy sešlo.

Děkuji obci Velká Bukovina, která celou akci zajistila finančně, včetně bezplatného zapůjčení prostor a děkuji všem hasičům i hasičkám, kteří se na jejím průběhu aktivně podíleli. Díky patří i Mikuláši s andělem a všem čertům, kteří se dostavili. Bez nich by asi nadílka nebyla to pravé.

Na fotky z nadílky se můžete podívat zde sdhvelkabukovina.rajce.idnes.cz/Mikulasska_2016/