Memoriál Pavla Doubravy 4. 10. 2014

07.10.2014 22:25

Dle níže uvedené pozvánky jsme se zúčastnili 2. ročníku Memoriálu Pavla Doubravy, pořádaného SDH Telnice. Tento závod jsme absolvovali již v roce 2007, tehdy ještě pod názvem 19. ročník závodu požárnické všestrannosti Oprám. Letos jsme sestavili dvě tříčlenná družstva. První věková kategorie 18 - 35 let ve složení Vlasta Málek, Milan Kucharovič a Vláďa Blažek. Druhá věková kategorie 36 - 50 v sestavě Roman Vojta, Petr Sysel a Milan Knický. Věkový průměr druhé kategorie jsem dodržel pouze já, ale v pravidlech stojí, pokud jeden člen hlídky je starší...soutěží celá hlídka v dané kategorii (to jen na objasnění, že Pípan ještě není takový důchodce). Pokud se někomu jméno Milan Knický zdá neznámé, je to řádný člen našeho SDH, bytem v Děčíně a za jeho účast jsme vděčni, neboť nám doplnil početní stav druhého družstva, když jsme již neměli kam sáhnout v domácích zásobách.

Čas pokročil, družstva stále ještě vybíhala a nám šance na první místa nekynula, proto jsme Memoriál po vzájemné dohodě opustili krátce po té, co obě hlídky dokončily závod a nečekali jsme již na zakončení a vyhlášení výsledků. Z toho důvodu vás nemohu informovat o našem konečném umístění.

Děkuji chlapům, kteří se závodu zúčastnili. Pár fotek je ve fotogalerii, další snad dodá Vlasta.  R.V.