Dar Nadačního fondu REGI Base

23.01.2021 21:46

Ve čtvrtek 14. ledna 2021 Nadační fond REGI Base, který pomáhá zraněným válečným veteránům, vojákům, policistům a právě i hasičům, věnoval dobrovolným hasičům Ústeckého kraje zcela zdarma 60 tisíc roušek v hodnotě 360 tisíc korun. Darované roušky byly předány starostům a starostkám OSH všech 7 okresů Ústeckého kraje. Na dané okresy čeká nelehký úkol v co nejkratší době distribuovat roušky zhruba do 250 sborů, aby co nejdříve mohly chránit dobrovolné hasiče v daných místech.

SDH Velká Bukovina byly roušky doručeny v pátek 22. 1. 2021 osobně starostou OSH Děčín Jiřím Vrátilem. V přepočtu na počet členské základny sboru bylo předáno 138 ks roušek v celkové hodnotě 828,- Kč (viz POZVÁNKY / Info na úvodní straně).

Děkujeme Nadačnímu fondu REGI Base za tento skvělý dar, který nám jistě pomůže překonat tuto nelehkou dobu.