2.Celorepublikový sraz historických parních hasičských stříkaček - Semily 2013

28.03.2013 21:49

Přečtěte si článek kolegů z SDH Semily I.

Dovolte mi, abych Vás touto cestou požádal a poprosil o pomoc v rámci propagace 2.Celorepublikového srazu historických hasičských parních stříkaček, kterou pořádáme v sobotu 15.června 2013 u nás v Semilech. Vzhledem k tomu, že půjde o jedinečnou akci, která se zatím v tak masivním provedení a měřítku na území našeho státu nikdy neuskutečnila, chceme o ni informovat co nejširší, hlavně hasičskou, veřejnost. Rádi bychom Vás požádali a poprosili o to zda by bylo možné na Vašich webových stránkách, konferencích, schůzích a podobných Vašich aktivitách, zveřejnit náš článek případně i s přiloženými fotografiemi, případně jinak, jinou formou,  informovat o této mimořádné akci Vaši členskou základnu dobrovolných i profesionálních sborů u Vás v kraji, okresech, městech či obcích.

Děkujeme Vám za Vaši vstřícnost, ochotu a pochopitelně i čas a věříme, že i Vy osobně se přijedete podívat na tu „armádu“ parních stříkaček, které neustále ukazují a dozajista i ukáží, že ještě opravdu nepatří do starého železa.

Ještě jednou moc děkuje za Vaši vstřícnost a ochotu.

S přáním příjemného zbytku dne Ladislav Bruckner – zástupce starosty SDH Semily I.

Článek.doc (30 kB)

parničky 1.JPG