Sjezd Blažáku načemkoli

08.02.2016 22:26

V sobotu 23. 1. 2016 přichystali hasiči Petr Fiala a Jirka Votík sáňkovací akci nazvanou "Sjezd Blažáku načemkoli". Z fotek ve fotogalerii je jasně vidět, že zdárně pomáhal se založením ohýnku i Angel. Na obrázcích se mihli i další dva hasiči. Jeden na "saních" a druhý s vuřtem. Osobně jsem se historicky prvního organizovaného sáňkování nezúčastnil, takže nedokážu jejich pomoc přesně zařadit. Kolik se zúčastnilo spoluobčanů je patrno z fotogalerie a myslím, že na první ročník je účast dobrá. Pokud se v příštích letech dočkáme sněhové nadílky, mohl by se sjezd opakovat ročníkem druhým s ještě větším úspěchem. Škoda, že již nelze vsadit na to, že v zimě bude sníh, ale je třeba se přizpůsobit víkendu o kterém bude sníh.

Odkaz na fotogalerii je umístěn v odrážce FOTO, nebo přímo zde sdhvelkabukovina.rajce.idnes.cz/Sjezd_Blazaku_na_cemkoli_23.1.2016